okt
20
2011
-

 

 

Nog een grote tegenslag

Vanmiddag 19 oktober is helaas de heer Paul Bakker overleden. De heer Bakker was jarenlang 1e officier van ons korps. Velen van ons korps zijn geschokt en verdrietig door dit bericht. De heer Bakker was zeer geliefd en het was algemeen bekend hoe lief hij het korps had. Iedereen die hem gekend heeft voelt dit als een enorme tegenslag en tegelijkertijd als een grote stimulans om nóg harder aan de wederopbouw van de Zeefakkel te werken. Ook voor Paul Bakker willen we dat ons korps weer groeien zal en varen kan op een mooi en gaaf schip dat met man en macht opgeknapt is. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe en leven enorm met hen mee. Uit respect voor Paul Bakker en zijn familie zal de vlag van de Zeefakkel morgen halfstok hangen.

Geschreven door Patrick van Wijk in: Nieuwsberichten | Tags:

Helaas, u kunt niet reageren